پله چوبی دوبلکس - انواع پله چوبی دوبلکس

Duplex-wooden-stairs

راه پله معمولا پل ارتباطی مناسب بین طبقات به شمار می رود. در واقع بهترین ابزار انتقال بین طبقات در فضای داخلی منزل راه پله نامیده می شود. یکی از عوامل تاثیرگذار در جذابیت داخلی خانه های دوبلکس، طراحی فضای پله و راه پله می باشد. راه‌پله دوبلکس هر چقدر زیباتر و شکیل‌تر باشد، به زیبایی داخل خانه نیز خواهد‌ افزود. در انتخاب راه پله علاوه بر زیبایی، استحکام و دوام بسیارمهم است. اگرتمایل دارید ، راه پله دوبلکس، خاص و بی نظیری داشته باشید، بهتر است از پله های چوبی استفاده کنید، برای ساخت نرده ها نیز، می توانید از نرده های چوبی یا نرده هایی از جنس فلز، یا شیشه استفاده کنید.  

مزایای استفاده از پله چوبی

توجه به این اصل که زیباترین نوع پله، پله چوبی است، غیرقابل انکار است. پله چوبی به دلیل زیبایی، مقاومت و راحتی در مراقب و رسیدگی معمولا از محبوبیت بیشتری برخوردار است. پاک کردن راه پله چوبی، معمولا به ساده ترین روش و تنها با دستمال مرطوب و یا طی کشیدن به راحتی تمیزمی شود. استفاده از دکوراسیونی با چیدمان جوب مانند تخت های چوبی سنتی، یا المان های چوبی می تواند به ترکیب یک ست زیبا بیافزاید. 

انواع پله چوبی

پله چوبی دوبلکس گرد

این پله ها معمولا به عنوان پل ارتباطی در خانه هایی اجرا می شود که فضای کمتری دارند و نیاز بهپله به عنوان پل ارتباطی دارند، که در این صورت می توان با طراحی پله چوبی دوبلکس، زیباترین دکوراسیون داخلی را در منزل داشته باشید. . پله از نظر فرم می‌تواند به صورت پله‌ گرد با حالت‌های چرخش در پایین و بالا در جهت‌های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. پله‌‌های گرد دوبلکس فضای کمتری را داخل خانه اشغال می‌کنند و بخاطر همین ویژگی، اهمیت خاصی در معماری داخل خانه پیدا کرده‌اند.

 

قیمت پله چوبی

پله جوبی دوبلکس معمولا، متناسب با طراحی، نوع چوب انتخابی، متراژ یا تعداد پله محاسه می شود. کارشناسان خانه زیبا، پس از بررسی محیط و برآورد هزینه نهایی، معمولا قیمترا به مشتری اعلام می کنند.

 

مدل پله دوبلکس: 

پله چوبی از عناصر مهم زیبایی در دکوراسیون به شمار می رود. لذت قدم زدن بر پله های چوبی، بدلیل اینکه چوب عنصری برگرفته از طبیعت است، چند برابر است. چرا که چوب عنصری گرم و دارای انرژی خاص می باشد. در کنار پله های چوبی، نرده راه پله از جنس چوب، فلز ی شیشه می تواند به عنوان حفاظ یا مکمل پله چوبی، می تواند به زیبایی فضای شما کمک کند.

جوب هایی که به عنوان پله مورد استفاده قرار می گیرند، از جنس ها و رنگ های مختلف ساخته می شوند، برای مثال چوب های بلوط قرمز و بلوط سفید که بلوط سفید مقداری روشن تر از بلوط قرمز می باشد. چوب گیلاس، این مدل چوب بیشتر در آمریکای شمالی و مرکزی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و و رنگ آن از قرمز سیر تا قهوه ای مایل به قرمز متغییر است. برای انتخاب پله چوبی، راه پله چوبی و یا حتی دریافت مشاوره با کارشناسان خانه زیبا تماس بگیرید.

2
 

نظرات

اولین کسی باشید که نظر ارسال میکند
مهمان
یکشنبه, 25 مهر 1400

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.khane-ziba.com/